גילוי נאות

איך אני מרוויח מהאתר?

בחלק מהחנויות שאני מפרסם באתר נרשמתי לתוכניות Affiliate שונות מה שנקרה בעברית תוכניות שותפים, התוכניות האלה עובדות בשיטת "תגמול על מכירה", לדוגמה אם ראיתם באתר מוצר מסוים שאהבתם, לחצתם על הקישור באתר כדי להגיע לחנות שבא נמכר המוצר, כמו אמזון לדוגמה. במידה והחלטתם שאתם רוצים את המוצר וקניתם אותו מאמזון, אמזון יתגמלו אותי על הקנייה.

לא כל החנויות מתגמלות על המכירות המתבצעת באתר שלהם, ברוב המקרים התגמול מהחנויות מחושב כאחוזים מסכום הקנייה, למרות שישנם חנויות הנותנות במקום האחוזים זיכויי קנייה או סכום קבוע שמתקבל על כל קנייה.

האם אתם מפסידים מהאחוזים שאני מקבל?

התשובה היא בהחלט שלא, היחידים "שמפסידים" מהתגמול הזה האלה הן החנויות עצמם, אחוזי התגמול נלקחים מהמוכרים בחנות באופן קבוע ומראש על כל מוצר שנמכר בחנות.

בכדי להבהיר את התהליך, להלן שני תרחישי הקנייה האפשריים:

תרחיש ראשון: אדם מגיע לאתר כמו אמזון מצא וקנה מוצר מסוים שהוא אוהב, חלק גדול מסכום הקנייה הולך ישירות למוכר שפרסם את המוצר באמזון וחלק קטן הולך לאמזון על זה שסיפקו לו את הפלטפורמה למכור את המוצר שלו.

תרחיש שני: אותו אדם מגיע לאתר של אמזון אך הפעם בואו נגיד שהוא מגיע מהאתר שלי וקונה את המוצר, גם במצב הזה המוכר יקבל את אותו הסכום שקיבל בתרחיש הראשון אך הפעם מהסכום שאמזון לוקחים הם מפרישים חלק מסוים לבעל האתר ששלח אליהם את הלקוח.

הסיבה שאתרים כמו אמזון, עליאקספרס, איביי ועוד עושים זאת היא, שמבחינתם במקום להוציא מיליוני דולרים על פרסום שיכול להיות שיגיע לאדם הנכון פה הם משלמים אך ורק על המכירות באתר ולכן אין פה "בזבוז" מיותר של כסף על פרסום שעובד על אחוז קטן יחסית של הצלחה. זה לא אומר שהאתרים האלה לא מפרסמים בכלל, אבל שיטת ה"שותפים" היא אחת השיטות היותר משתלמות כלכלית לבתי העסק.

למה אני צריך בכלל להרוויח מהאתר?

רווחים מהאתר יתנו לי כמה דברים, הראשון, את היכולת להמשיך להתעסק באתר באופן קבוע ולהקדיש לו את רוב הזמן במקום לעשות את זה בתור משהו משני, מה שיבטיח יותר מוצרים ותוכן באתר שפונה ליותר אנשים. הדבר השני הוא היכולת לקנות מוצרים לסקירה עבור הצרכן הישראלי על מנת לבדוק את החסרונות והיתרונות של המוצרים השונים וגם כאן לעזור למטרה העיקרית שהיא לבצע את הקנייה הנבונה ביותר עבור כל האדם וצרכיו.

בנוסף אני חייב להעיד שזה כיף לראות שאנשים קנו דרך האתר שלי, מכוון שזאת הדרך היחידה שלי לראות שבאמת הצלחתי לעזור לאנשים.

אם אתם לא רוצים שאני ארוויח מהקנייה זה פשוט מאוד תיקחו את שם המוצר מהאתר תחפשו אותו בחנות ותקנו אותו. במצב הזה העמלה תישאר אצל החנות ממנה קניתם את המוצר.

אני רוצה להודות לכם על השימוש באתר, בין אם מדובר בקניית מוצרים דרך הקישורים באתר, כדי להכיר וללמוד על המוצרים חדשים או סתם כי לא היה לכם מה לעשות…

תודה, אביב.

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0