מבצע מכירה חצי שנתי ב- TUMI

אז שוב הגענו לטומי (TUMI) והפעם במכירה חצי שנתית, אני מאוד אוהב את החברה הזאת בגלל האיכות המוצרים שלהם, המחירים שלהם בארץ גבוהים בהרבה מבחו"ל ועכשיו עם המבצעים הפער גדול הרבה יותר.

למי שלא מכיר את החברה, טומי (TUMI) היא יצרנית תיקים במקור שהיום עושה קצת יותר מוצרים מרק תיקים בין המוצרים שלה תמצאו ארנקים, קייסים לאייפון, משקפיים, חגורות מעילים ואפילו מטריות (למרות שהמטריות שלהם לא משהו) החברה פונה לאנשים שמחפשים איכות ופונקציונליות מה שגרם להרבה אנשי עסקים להשתמש בתיקים של טומי בטיסות וכמובן גם ביום יום.

אז אם לא הבנתם מההקדמה הזאת אני אגיד את הזה בפשטות, לצערנו טומי לא עושים משלוחים לארץ אז זה אומר שיש לכם שני אפשרויות או תשלחו אותם למישהו שמגיע לארץ בקרוב מקנדה או ארה"ב או שתשתמשו שחברת שילוח עם כתובת בארה"ב שתשלח לכם את זה לארץ. החיסכון יכול להיות עצום ויכול להגיע לאלף שקלים ומעלה מול המחיר בארץ.

שתי החברות שאני משתמש בשילוח מארה"ב לארץ הן:

אני רוצה רק חדד כמה דברים שלא יהיו לכם שאלות המוצרים כבר בהנחה ותוכלו למצוא אותם באזור שרשום SALE בחלק העליון של המסך. את ההנחה הנוספת תראו בעגלת הקניות שלכם אין צורך להכניס שום קוד על מנת לקבל את ההנחה, תזכרו שעל המחיר בארה"ב יהיה לכם גם תוספת של בין 7-9 אחוז מיסים אולי אפילו פחות.

טומי ארה"ב טומי קנדה

יכול מאוד להיות שאם אף פעם לא ביקרתם באתר של טומי ואפילו אם כן ביקרתם שהם ישלחו אותכם לאתר הבינלאומי שלהם אם זה קורה לכם תסתכלו בתמונות איך להגיע למבצע בקלות.

הנה לכם כמה דוגמאות למוצרים בהנחה:

 

מי שמוכר את התיקים של טומי בארץ זאת חברה בשם טופ תיק ואלה הם הסניפים שלהם בארץ: ביג סנטר פולג בנתניה, שד' אבא אבן 2 הרצלייה פיתוח, סניף גן העיר אבן גבירול 70 תל אביב, חנות מותג מנדרינה בבזל 32 תל אביב, סניף מרכז וייצמן (ליד איכילוב) תל אביב, סניף Tumi בקניון רמת אביב.

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0