ההנחות הגדולות של יום הרווקים הסיני 2021


יום הרווקים הסיני כבר הפך להיות חג קניות קבוע שכולם מחכים לו כל שנה בתאריך ה-11.11, לאתרים כמו  AliExpress banggood GearBest ועוד, זה נחשב לאחד מימי המכירות הגדולים ביותר של האתרים עד כדי כך שהם טורחים אפילו לשנות את מראה האפליקציה שלהם במיוחד ליום במכירות הזה, אבל האם זה באמת משתלם לקנות משהו, לרכז את כל הקניות ליום הזה או אפילו לקפוץ על ההזדמנות ולהתפרע על הקניות באתרים?

קצת על המבצע

11.11 זה חג מסחרי המייצג את יום הרווקים בסין, הסיבה לבחירה של התאריך היא שהמספר 1 הוא יחיד ובודד ובתאריך 11.11 יש הרבה יחידים ובודדים כמו שאתם רואים. בקיצור עוד איזה חג מונפץ כדי לעשות עוד יום מבצעים בשנה.

בגדול אני יכול להגיד שהמבצעים בחג הזה לא שונים ממבצעים בחגי מכירות אחרים באתרים הסינים, לרוב אפשר לראות עליה במחירים כשבועיים לפני החג על מנת להראות ירידה חדה יותר במחירים בזמן המבצע. זה לאומר שאתם לא יכולים למצוא מוצרים במחירים מעולים זה פשוט אומר שאל תחשבו שאתם מקבלים מחירים חסרי תקדים.

אז הנה כמה תשובות לשאלות שאולי עולות לכם:

האם שווה לחכות ליום הזה עם הקניות?

בהמשך למה שאמרתי לפני כן אם אתם שבועיים שלושה לפני המבצע בהחלט כדאי לחכות כי סביר להניח שהמחירים קצת עלו לפני המבצע וגם שלחלק מהמוצרים תהיה הנחה יפה במזמן המבצע.

האם כדאי להתפרע על הקניות באתרים?

אין צורך להתפרע, מצאתם מוצר שאהבתם וחיפשתם, המחיר נראה טוב תקנו, רק תיזכרו דבר אחד שבעוד שבועים יש לנו את ה"בלאק פריידיי" וה"סייבר מונדיי" שהם חגי המכירות הגדולים ביותר בשנה ובמיוחד באמזון ועכשיו שיש לנו שוב משלוחים חינם בקנייה מעל 49 דולר אולי שווה לחכות קצת לחלק מהמוצרים.

האם משתלם בכלל לקנות משהוא ביום הזה?

כן, בכל זאת עם פרסום כזה גדול ברור לכולנו שיש גם מבצעים טובים ביום הזה, ישנם שני איזורים שהייתי ממליץ לשים לב אליהם, האיזור הראשון הוא של חברות ומותגים גדולים Xiaomi, Huawei, Meizu, Doogee, nubia, OUKITEL והרשימה עוד ארוכה בדרך כלל תוכלו למצוא את החברות האלה באיזור שנקרא Top Brands, החברות האלה מסתמכות על ימי המבצע האלה כדי להגדיל משמעותית את כמות המכירות שלהם לפני סוף השנה, אז תחפשו את המבצעים הטובים ביותר שמה.

האיזור השני שכדאי לכם מאוד לשים לב אליו הוא איזור המבצעים המוגבלים בזמן וכמות בדרך כלל הכמות שתוצע תיהיה ממש קטנה אבל ההנחה תהיה ממש גדולה אז תחכו ותתפסו את המבצע בזמן בדרך כלל הסיכוי הכי טוב זה יותר מאוחר בערב שכבר כל הסינים ישנים (יש הפרש של כ- 5-7 שעות מאיתנו לאסיה), האיזור של הדילים האלה נראה ככה:

בנוסף אפשר להשתמש בקופונים שמחולקים בעלי-אקספרס בעזרתם תוכלו לחסוך עוד כמה שקלים על הקניות שלכם. לא כל הקופונים עובדים עם כל המוכרים אבל בדרך כלל אם תחפשו מספיק טוב תמצאו משהו.

האם שווה לי לרכז את כל הקניות שלי ליום הזה?

זה בהחלט אפשרי לרכז את הקניות שלכם ליום הזה אם אין לכם מוצרים דחופים, ביום הזה המוכרים נוטים לתת מחירים זולים למוצרים שלהם. חוץ מזה שאני תמיד ממליץ לשמור את המוצרים שאתם רוצים או חושבים לקנות בעתיד לרשימת המוצרים המועדפים וכשיש הזדמנות של פסטיבל קניות לבדוק את המחיר ולהחליט אם לקנות.

לסיכום

אין טעם להשתגע, מחירים טובים תמיד יהיו (עוד שבועיים הבלאק פריידיי), יש לכם משהו שרציתם, זה בהחלט זמן טוב עכשיו לקנות אותו במחיר זול מהרגיל (כנראה לא הכי זול שתמצאו במהלך השנה).
אחת השיטות שאני משתמש בהם, היא לשמור מוצרים שאני רוצה לקנות ועוברים במעט את רף הפטור ממיסים (75 דולר) ובכל יום מבצעים גדול לחזור אליהם ולראות אם המחיר שלהם ירד מתחת ל- 75 דולר בדרך זאת תוכלו לחסוך מעל כמה עשרות שקלים בקלות על המוצרים האלו מעבר למחיר המבצע.

שיהיה יום רווקים ורווקות שמח גם לנשואים והנשואות.

זמן שנותר לסיום המבצע:
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

 

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0