אמזון פריים דיי 2019 מה זה ואיך להתכונן


אם כבר שמעתם על שיגעון הפריים דיי (Prime Day), יום הקניות של מועדון הלקוחות של אמזון, אני מניח שהשאלה הגדולה ביותר היא "האם זה שווה לעשות את המועדון רק בשביל יומיים משוגעים של קניות?". את התשובה לשאלה הזאת ועוד רבות אחרות כמו, כמה עולה השרות? איזה עוד הטבות אני מקבל מהשרות? האם אפשר לקבל את השרות בחינם? איך להוציא את המקסימום מהיום הזה? איך להתחבר/להתנתק מהשרות? ועוד תוכלו למצוא פה.

אז בואו נסביר בקצרה מה זה בכלל מועדון הפריים (Prime) של אמזון, מועדון הפריים שהוא שרות בתשלום ללקוחות אמזון שכולל בתוכו מגוון שרותים שאמזון מציעים ללקוחותיהם. השרותים כוללים ספריות מקוונות לווידאו, מוזיקה, ספרים ומגזינים, שרותי משלוחים מהירים חינם, שרותי אחסון תמונות ללא הגבלה בענן ומבצעים כללים ללקוחות אמזון פריים בלבד כמו לדוגמה, מבצע הפריים דיי שהוא יום מבצעים שמוקדש אך ורק לחברי המועדון. יום ההנחות הזה קורה במקביל בכל האתרים של אמזון, המבצע השנה נמשך 48 שעות בתאריכים 15-16.7.2019 בניגוד לשנים קודמות שנמשך רק ל- 36 שעות. ביום הזה צפויות לכם הנחות גדולות על מוצרים רבים מקטגוריות שונות באתר, הרבה מההנחות יהיו לאורך כל היומיים אבל קיימות גם הנחות שמוגבלות בזמן וכמות.

 

 

האם שווה להירשם למועדון בשביל יום וחצי אחד של קניות?

למה כדאי לכם להירשם לשרות הפריים:

 • ההרשמה לחודש אחד היא בחינםבמידה ולא השתמשתם בשרות הזה אף פעם או לפחות ב- 12 החודשים האחרונים (לפעמים אפילו פחות מזה), אמזון נותנים לכם להתנסות בשרות הפריים בחינם לתקופה של 30 יום ולאחר מכן המנוי הופך למנוי בתשלום חודשי שניתן לבטל בכל עת אפילו יום אחרי שהתחברתם לשרות בחינם ובמקרה הזה אמזון יחייבו אותכם להישאר עד סוף תקופת הניסיון וינתקו אותכם מיד אחרי זה ללא כל תשלום נוסף.
 • מחירים מעולים שיחסכו לכם הרבה מאוד כסף – גם אם השתמשתם בשרות הפריים בעבר ואין לכם את תקופת הניסיון בחינם יתכן שתוכלו לחסוך המון כסף ביום ההנחות הזה ולהחזיר את ההשקעה של התשלום החודשי הקטן ששילמתם על השרות (כ- 50 שקלים).
 • אתם לא חייבים להישאר מנויים לשרותשרות הפריים הוא ללא התחייבות, לכן אם לא מצא חן בעניכם השרות תוכלו להתנתק מתי שתרצו ובנוסף לכך אמזון יחייבו אותכם רק על החלק היחסי של החודש שנשארתם בשרות.
 • הרבה מעבר לפריים דיי (Prime Day)רובכם רוצים להירשם לשרות הפריים של אמזון בשביל שיגעון הקניות של הפריים דיי אבל מעבר ליום המכירות הגדול הזה מועדון הפריים נותן לכם תמורה גדולה גם אם אתם חיים בישראל. מעבר להנחות הקבועות וכניסות מוקדמות למכירות מהירות (Lighting Deals) יש לכם ספריית סרטים, מוזיקה, ספרים ומגזינים ללא הגבלה במחיר של 13 דולר (המחיר באמזון ארה"ב) בתשלום חודשי או בתשלום שנתי של 119 דולר. אם אתם רשומים היום לכל שרות אחר של מוזיקה סרטים וספרים אתם כבר מבינים שאתם מקבלים פה הרבה יותר בשביל פחות מ- 50 שקלים בחודש ובנוסף לזה תקבלו גם אופציה לשמור את כל התמונות שלכם באיכות גבוהה בענן של אמזון, פתרון מעולה למי שמצלם הרבה תמונות בסלולרי שלו ורוצה גיבוי איכותי לכל מקרה שבו יקרה משהו לטלפון שלכם.

למה לא כדאי לכם להירשם לשרות הפריים:

 • אין לכם משהו ספציפי שאתם רוצים לקנות עכשיואם אתם לא יודעים מה אתם רוצים לקנות יש סיכוי שתאבדו את עצמכם ביום המכירות הזה ואתם תגררו להוצאות מיותרות או תפספסו את מה שאתם באמת צריכים.
 • אתם רשומים לשרותים אחריםאם יש לכם שרותים אחרים כמו נטפליקס (NETFLIX), ספוטיפיי (Spotify) וכו' ואתם לא לחוצים ליום קניות מטורף אולי כדאי לכם לשמור את ההטבה של חודש ניסיון פריים לזמן אחר שבו תוכלו לנסות ולהנאות מהשירות כמו שצריך.
 • יש מספיק ימי מכירות בשנה – קודם כל כדאי שתדעו שהמטרה של כל אתרי המכירות כמו אמזון, עלי-אקספרס וכו' במבצעים המוגבלים בזמן זה ליצור לחץ מנטלי עליכם כדי שתרגישו אתם מפספסים הזדמנות אם אתם לא קונים עכשיו וע"י כך לגרום לכם לקנות כמה שיותר. עכשיו כאשר הפנמתם את העובדה הזאת אגיד לכם עוד משהו חשוב שכדאי שתדעו, המחירים הכי טובים של מוצרים מסוימים הם לאו דווקא בפריים דיי לאורך כל השנה יש ירידות יפות וגדולות של המחירים על מוצרים מסוימים ולפי בדיקות שעשיתי רוב המבצעים הטובים ביותר באמזון הם בעיקר בבלאק פריידיי (Black Friday), דרך אגב לשיגעון המבצעים הגדול הזה  בחודש יולי יש שם נוסף והוא בלאק פריידיי ביולי (Black Friday in July) והוא הניסיון של הרשתות הגדולות לשכפל את הצלחת המכירות של הבאלק פריידיי. אז אם אין לכם לחץ לקנות משהו דחוף לעכשיו תדעו שתמיד יהיו עוד מבצעים.

לסיכום:

בגדול ההמלצה שלי היא להירשם לשרות הפריים בשביל הפריים דיי בעיקר אם מגיע לכם את ה- 30 יום בחינם, אך גם אם לא מגיע לכם עדיין את ה- 30 יום ניסיון כי ניצלתם אותו כבר ואתם מחפשים מוצרים שמחירם היחסי בארץ גבוה מבחו"ל (לא חסר כאלה) אתם עדיין יכולים להירשם לשרות הפריים לתקופת המבצע ולבטל אחרי זה במידה ואינכם מעוניינים עוד בשרות התשלום על השרות יהיה יחסי לכמות הימים בחודש שהייתם מחוברים לשרות. החיסכון שלכם יכול להיות גדול מאוד במידה ומצאתם אפילו מוצר זול אחד שאתם צריכים.

אם אתם נרשמים לשרות רק בגלל כל מה שאתם שומעים מסביב ואין לכם שום דבר מיוחד שאתם מחפשים לקנות הייתי אומר שתוכלו לחכות עם הסיפור הזה לבלאק פריידיי אני מניח ששם תמצאו דילים לא פחות טובים.

 

איך מקבלים 30 ימים ניסיון למועדון הלקוחות אמזון פריים?

כדי שיהיה לכם מסודר ונוח הכנתי לכם מדריך מפורט עם צילומי מסך חצים והסברים שיסביר לכם בדיוק איך מקבלים את 30 ימי הניסיון למועדון אמזון פריים, איך מתנתקים מהשרות, תשובות לשאלות נפוצות וקישורים נוחים להרשמה והתנתקות.

אל המדריך הזה תוכלו להגיע דרך התפריט הראשי מדריכים ⇐ אמזון ⇐ מועדון הלקוחות אמזון פריים או דרך הכפתור הזה המדריך לאמזון פריים

 

מתי מתחיל השיגעון?

למען הסדר הטוב והנוחות שלכם, להלן שעות ההתחלה והסיום של הפריים דיי במדינות השונות לפי שעון ישראל. אזכיר שכל המבצעים הם ל- 48 שעות מיום שני 15.7 עד יום רביעי 17.7.

אמזון גרמניה – פריים דיי מתחיל בשעה 1:00 ומסתיים בשעה 00:59 לפנות בוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי גרמניה

אמזון צרפת – פריים דיי מתחיל בשעה 1:00 ומסתיים בשעה 00:59 לפנות בוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי צרפת

אמזון איטליה – פריים דיי מתחיל בשעה 1:00 ומסתיים בשעה 00:59 לפנות בוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי איטליה

אמזון ספרד – פריים דיי מתחיל בשעה 1:00 ומסתיים בשעה 00:59 לפנות בוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי ספרד

אמזון אנגליה – פריים דיי מתחיל בשעה 2:00 ומסתיים בשעה 1:59 לפנות בוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי אנגליה

אמזון ארה"ב – פריים דיי מתחיל בשעה 10:00 ומסתיים בשעה 9:59 בבוקר – ל- 30 יום חינם ולפריים דיי ארה"ב

 

אז מה עכשיו?

איך מתחילים ואיך להיות הכי אפקטיביים כדי לקבל את המקסימום מיום המבצע:

 • פותחים את שרות הפריים – אם לא פתחתם עדיין את שרות אז הגיע הזמן לנצל את תקופת הניסיון שמגיעה לכם בחינם של שרות אמזון פריים (אם לא השתמשתם בשרות ב- 12 החודשים האחרונים).

למדריך המלא באתר לחצו פה המדריך לאמזון פריים

 • מכינים רשימת מוצרים – נתחיל מזה, שאם מצאתם מוצר באמזון או באתר לקנות שאהבתם כדאי מאוד להכניס אותו לרשימת המוצרים השמורים באמזוןהדרך הטובה ביותר להתחיל את שיגעון המכירות של הפריים דיי היא להכין רשימת קניות של מוצרים שאתם רוצים/צריכים, ביום הפריים לחזור למוצרים האלה ולראות מה המצב עם כל מוצר, אם המחיר שלהם ירד לכמה שרציתם תקנו ומהר, במידה ולא תחכו למבצע הקניות הבא.
 • רשימות מקבילותמבצע הפריים דיי מתבצע במקביל בכל האתרים של אמזון לכן אני ממליץ לכם למוצא מוצרים שאתם ממש רוצים, לכל מוצר מהרשימה לחפש את אותו המוצר בכמה אתרים שונים של אמזון (בעיקר ארה"ב, אנגליה וגרמניה) ולשמור אותם ברשימת המוצרים שלכם בכל אתר. מכוון שיכול להיות שמוצר שכרגע יותר יקר בגרמניה מאנגליה יהיה במבצע בפריים דיי דווקא באמזון גרמניה מה שיהפוך את כדאיות העסקה בגרמניה להרבה יותר משתלמת לכם.

 

 • רושמים לכם טווח מחירים לקניית המוצרים – יש לכם רשימה של המוצרים שאהבתם באמזון המטרה שלכם עכשיו היא לדעת באיזה מחיר משתלם לכם ואתם מוכנים לקנות את המוצר, מכל הרשימה שלכם תמצאו את המוצרים החשובים לכם ביותר ותרשמו ליד כל מוצר את מחיר היעד או טווח המחירים ששווה לכם לקנות אותו. (טיפ קטןתוכלו להדפיס את רשימת המוצרים שלכם באמזון ע"י לחיצה על שלושת הנקודות בצידה הימני של הרשימה ובחירת האופציה Print List)
 • תפסת מרובה לא תפסת אל תתפזרו יותר מידי בקניות שלכם ביום וחצי שיש לכם. תבחרו כמה מוצרים שאתם ממש רוצים ותתמקדו בהם, צצו לכם עוד כמה מוצרים שאתם רוצים, אין שום בעיה, תראו שהם בתקציב שלכם ולא מפריעים לכם לקנות את הדברים החשובים ביותר ואם כן אז לכו על זה.

 

 • תקציבו תקציב – כמו כל דבר בחיים, אפשר לעשות משהו בטעם טוב או להגזים. לכן, תכינו לכם תקציב ליום הזה ואל תחרגו ממנו, כמו שהסברתי מקודם מבצעים לא חסר, גם אם ופספסתם משהו עכשיו יש עוד הרבה ימי מכירה לפניכם לא להיות פזיזים בגלל מחירים זולים.

 

טיפים נוספים!

 • מעקב אחרי מוצרים דרך אמזוןביום הפריים תהייה לכם את האפשרות לראות מוצרים שהולכים להיות במבצע לפני שהמבצע התחיל, מתוך המוצרים האלו תוכלו לעקוב אחרי המוצרים שאתם רוצים ע"י לחיצה על לחצן "עקוב אחרי הדיל הזה" (Watch this deal).

 • לזהות מוצרים במבצע בחיפושביום הפריים כאשר תחפשו מוצר מסוים תוכלו לזהות איזה מוצרים במבצע ע"י תווית בצבע תכלת שרשום עליה "דיל של פריים דיי" (PRIME DAY DEAL) שתהייה על המוצרים בתוצאות החיפוש.

 • מה אנשים אחרים קנו בפריים דיי – אם אתם רוצים לקבל קצת רעיונות מה אפשר לקנות בפריים דיי תוכלו להיכנס לכתבה למטה לראות מה היו המוצרים הנמכרים ביותר בפריים דיי 2018.

 • אפשר גם לקנות מוצרים שאמזון לא שולחים לארץ – המצב האידאלי הוא לשלוח את המוצרים שאתם קונים דרך אמזון במיוחד עכשיו עם המשלוחים בחינם לישראל מעל 80 דולר, אך במידה ומצאתם מוצר שאתם ממש רוצים והוא במחיר טוב בשבילכם אבל הוא לא נשלח לארץ תוכלו להשתמש בשרות שליחת מוצרים לארץ מארה"ב כמו USHOPS, DealTas ומאירופה כמו idgu.

שתי החברות שאני משתמש בשילוח מארה"ב לארץ הן:

קופונים ל- USHOPS:

קופנים ל- DealTas: 

לשילוח חבילות מאירופה תוכלו להשתמש בחברת אידגו (idgu) – לא השתמשתי בחברה הזאת אף פעם אז לא אוכל להמליץ באופן אישי:

לקנות
Logo
השווה מוצרים
 • Total (0)
השווה
0