המוצרים הכי נמכרים בפריים דיי 2018

מה זה הפריים דיי?

פריים דיי זה יום המכירות הגדול ביותר של אמזון, האירוע נוצר עבור חברי מועדון הפריים (בתשלום) של אמזון.
השנה הפריים דיי התחיל בתאריך ה- 16.7 והסתיים אחרי 36 שעות של מבצעים מיוחדים, התאריך המדויק לשנת 2019 לא ידוע כרגע מכוון שאמזון משנים את התאריך כל שנה ושומרים על התאריך בסוד עד לחודש לפני  תחילת המבצע בערך.

שלוש עובדות מעניינות על הפריים דיי 2018

חברים חדשים בפריים דיי 2018

ב- 16 ליולי 2018 נרשמו יותר לקוחות חדשים למועדון הפריים מאשר כל יום אחר בהיסטוריה של אמזון.

נמכרו בפריים דיי 2018

בפריים דיי 2018 נמכרו מעל 100 מיליון מוצרים ב- 36 שעות.

פריים מסביב לעולם

למועדון הפריים של אמזון יש חברים מ- 17 מדינות שונות בעולם.

המוצרים הנמכרים ביותר בעולם בפריים דיי 2018

אמזון ארה"ב

השנה כנראה שהאמריקאים החליטו שהם צריכים להתחיל לבשל יותר בבית כי המוצר הנמכר ביותר באמזון ארה"ב היה סיר לחץ ובישול ארוך Instant Pot, באופן כללי המוצר הזה הוא אחד הנמכרים באמזון והוא זכה כמה וכמה פעמים בתור אחד מוצרים הטובים ביותר באמזון בקטגוריה שלו, המוצר קיבל ציון של 4.5 מתוך 5 כוכבים ע"י יותר מ- 27,950 משתמשים שקנו אותו באמזון ארה"ב. המוצר מגיע בשלושה גדלים שונים 2.8, 5.5 ו- 7.5 ליטר והמחיר לגודל הנמכר ביותר 5.65 ליטר עולה 100 דולר בארה"ב.

לצערנו, במוצר שנמכר באמזון ארה"ב לא נוכל להשתמש בארץ ללא ממיר מתח מ- 110 ל- 220 וולט אבל אפשר לרכוש את המוצר באמזון אנגליה, שמחירו אחרי משלוח ומיסים כ- 875 שקלים. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון קנדה

השנה הקנדים מתכננים טיולים רציניים בעולם ולפי איך שזה נראה הם מעדיפים לשתות ישר מהבאר, האגם או הנהר זאת הסיבה כנראה שהמוצר הנמכר ביותר באמזון קנדה היה קש שתייה לטיהור מים בשטח Lifestraw Personal Water Filter, המוצר הזה גם הוא אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר באמזון. קש אחד מאפשר לכם לשתות דרכו 4000 ליטרים של מים ויסנן 99.999% מהטפילים והלכלוכים במים. על כל קש שנקנה, החברה תורמת כסף לספק מים נקיים לשתייה לילדים בביה"ס במקומות שהם צריכים את זה בעולם. המוצר קיבל ציון גבוהה של 4.6 מתוך 5 כוכבים באמזון ארה"ב ע"י יותר מ- 7270 משתשמים. מעולה למי שטס לחו"ל לעשות קצת טרקים או אוהב לטייל בארץ ורוצה את האפשרות לשתות מים מנהרות, אגמים וכו' מבלי לחשוש.

תוכלו לרכוש את המצר באמזון ארה"ב ליחידה אחת תשלמו כ- 105 שקלים כולל משלוח ולחבילה של 2 יחידות תשלמו כ- 125 שקלים כולל משלוח לארץ. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון מקסיקו

זה נראה שהשנה המקסיקנים עפו על האייפונים החדשים והבינו שכבל הטעינה היחיד שמקבלים בקופסה של האייפון לא יספיק להם וזה מסביר מדוע המוצר הנמכר ביותר באמזון מקסיקו היה כבל הטענה לאייפון מתוצרת אמזון (Amazon Basics USB Lightning Cable) למרות שהציון הכללי שלא לא יותר מידי טוב המוצר הזה הוא בהחלט אחד המוצרים הנמכרים ביותר ואפשר לראות את זה לפי מספר החוות הדעת על המוצר שעומד כרגע על יותר מ- 60,260 משתמשים עם ציון כללי של 3.8 מתוך 5 כוכבים באמזון ארה"ב.

המחיר של הכבל לאורך של 1.8 מטר הוא כ- 29 שקלים עם עלות משלוח של כ- 27 שקלים נוספים אך תוכלו לקבל את המוצר במבצע משלוח חינם לארץ בהזמנה מעל 75 דולר של אמזון. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון אנגליה

השנה נראה שהנשים האנגליות דורשות מהגברים להתחיל לקחת את כל מה שקשור לתיקונים בבית בצורה קצת יותר רצינית והפסיק לדחות את התיקונים האלה לשנה הבאה וזאת כנראה הסיבה שהמוצר הנמכר ביותר באמזון אנגליה היה מברגה ומקדחה ביתית 18 וולט של חברת בוש (מהירוקות לא הכחולות המקצועיות) Bosch PSB 1800 Cordless Drill, המוצר קיבל ציון מטורף של 4.7 מתוך 5 כוכבים ע"י יותר מ- 2200 משתמשים שקנו אותו באמזון אנגליה המוצר מגיע עם שתי סוללות נטענות ומה שמיוחד במקדחה הזאת זה שיש בתוכה רכיב אלקטרוני שנקרא סיינון (SYNEON) שהמטרה שלו היא לקחת מהסוללה אך ורק את כמות האנרגיה שדרושה לביצוע הפעולה שכרגע המקדחה עושה לפי כמות הכוח שהיא צריכה להשקיע בפעולה. ע"י כך בוש הצליחו להאריך את זמן השימוש של המקדחה עם כל סוללה.

לצערנו המקדחה הספציפית הזאת לא נשלחת אלינו מאמזון אנגליה, אבל תוכלו למצוא אותה בארץ במחיר של כ- 600 שקלים לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון ספרד

השנה לספרדים נמאס לנקות את הבית והם החליטו להעביר את העבודה הזאת למישהו שלא יתלונן אם הוא צריך לנקות כל יום את הבית לכן המוצר הנמכר ביותר באמזון ספרד השנה היה שואב רובוטי של חברת סקוטק (Cecotec Conga Robot Vacuum). השואב הזה גם שואב וגם מעביר ניגוב על הרצפה שלכם עם מיכל מים אופציונלי יש לו מסנן HEPA אנטי אלרגני שמסנן עד 99.9% מהרכיבים האלרגנים באוויר מעולה למי שסובל מאלרגיות, השואב יכול לעבוד 130-160 דק' בטעינה אחת וחוזר אוטומטית כמובן לעמדת הטעינה שלו, מגיע עם שלט לכיוון שעות ההפעלה ופונקציות נוספות.

לצערנו המוצר לא נשלח לארץ משום חנות של אמזון אז אם אין לכם עדיין שואב רובוטי בבית ואתם מחפשים משהו להתחלה תוכלו להיכנס לכפתור למטה לרשימת השואבים עם המסנן האנטי אלרגני בזאפ ולבחור לכם משהו.

אמזון איטליה

השנה זה נראה שהאיטלקים החליטו כל ההוצאות האלה על ספרים כדי לסדר את התספורת שלהם פעם בשבועיים מיותרות והחליטו לקחת את העניין הטיפוח וסידור השיער והזקן לידיים שלהם וזאת כנראה הסיבה שמהמוצר הנמכר ביותר בפריים דיי השנה היה ערכת טיפוח לשיער ולזקן של חברת בראון (Braun Grooming Kit), לערכה 9 חלקים שונים שכוללים 4 מסרקי גובה שונים בגבהים של 0.5-21 מ"מ, ראש קטן לדיוק, ראש גילוח מיוחד לגוף, ראש מיוחד לקיצוץ שיערות באף ובאוזניים, סכין גילוח של ג'ילט פיוז'ן פרוגלייד (Fusion ProGlide) עם ידית פלקס-בול (FlexBall) ושקית נשיאה מבד לאחסון המכונה וכל החלקים.

את המוצר תוכלו לקנות במחיר של כ- 150 שקלים כולל מיסים ומשלוח עכשיו במבצע באמזון אנגליה, לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון צרפת

השנה הצרפתיים כמו הגרמנים החליטו שמה שחסר להם בחיים זה קצת שליטה מרחוק על מה שקורה בבית והחליטו גם הם ללכת על השקע בשליטה אלחוטית מרחוק רק aבצרפת המוצר הנמכר ביותר בפריים דיי היה שקע וויי-פיי של טי-פי לינק  (TP-Link WIFI Plug). השקע מתחבר לשקע החשמל הרגיל שלכם ואליו אתם מחברים את המכשיר החשמלי שעליו תרצו לשלוט. השקע החכם הזה מתחבר ל- WIFI שלכם בבית ומאפשר לכם להפסיק ולהפעיל את זרימת המתח לכל למכשיר החשמל שמחובר אליו בעזרת אפליקציה שיש לכם בטלפון הנייד או ע"י מערכת שליטה חכמה כמו גוגל הום או אמזון אלקסה לדוגמה כמובן תוכלו לחבר כמה שקעים כאלה בבית ולהגדיר את השם של כל שקע. אתם בטח שואלים את עצמכם למה אנחנו צריכים את זה, אז תחשבו לדוגמה שאתם מחברים את הרדיאטור בחורף לאחד השקעים האלה בחדר שלכם או של הילדים לדוגמה ואתם יוצאים מהבית אתם יכולים בקלות לכבות אותו גם אם אתם לא נמצאים בבית.

את השקע הזה אי אפשר לקנות מצרפת כי הוא לא מתאים לשקע בארץ אבל תוכלו לרכוש אותו באמזון גרמניה שם המשקע מתאים יותר לשקעים בארץ ואבל גם לא ב- 100% לכל השקעים המחיר שלו כולל משלוח ומיסים לארץ הוא כ- 160 שקלים. לחצו על הכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון גרמניה

השנה הגרמנים החליטו ללכת על שליטה מרחוק עם השקע החכם של אוסרם (Osram ZigBee Smart Plug) שהיה המוצר הנמכר ביותר השנה בפריים דיי. השקע מתחבר לשקע החשמל הרגיל שלכם ואליו אתם מחברים את המכשיר החשמלי שעליו תרצו לשלוט. השקע החכם הזה מתחבר ל- WIFI שלכם בבית ומאפשר לכם להפסיק ולהפעיל את זרימת המתח לכל למכשיר החשמל שמחובר אליו בעזרת אפליקציה שיש לכם בטלפון הנייד או ע"י מערכת שליטה חכמה כמו גוגל הום או אמזון אלקסה לדוגמה כמובן תוכלו לחבר כמה שקעים כאלה בבית ולהגדיר את השם של כל שקע. אתם בטח שואלים את עצמכם למה אנחנו צריכים את זה, אז תחשבו לדוגמה שאתם מחברים את הרדיאטור בחורף לאחד השקעים האלה בחדר שלכם או של הילדים לדוגמה ואתם יוצאים מהבית אתם יכולים בקלות לכבות אותו גם אם אתם לא נמצאים בבית.

את המוצר תוכלו לקנות עכשיו באמזון גרמניה במחיר של 115 שקלים כולל משלוח ומיסים העלות היא לשקע אחד וכמובן שאם תוסיפו עוד כמה שקעים על המשלוח הזה מחיר המוצר בממוצע ירד, 2 שקעים יעלו לכם כ- 180 שקלים ו- 3 שקעים כ- 240 שקלים. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון בלגיה

כנראה שהשנה הבלגים צילמו הרבה תמונות וסרטונים בטלפונים שלהם בגלל זה הם הגיעו מסקנה שהזיכרון של הטלפון שלהם לא ומספיק והם צריכים להוסיף עוד 128 ג'יגה של זיכרון עם כרטיס המיקרו SD של סאן-דיסק (Sandisk Ultra 128GB Memory Card), לכרטיס יש מהירות כתיבה של עד 100 מגבייט לשנייה שזה מעולה לצילום תמונות וסרטונים באיכות של FULL HD בטלפון שלכם, אם אתם מעוניינים לצלם סרטונים באיכות יותר גבוהה כמו 4K תצטרכו לקנות את הדגם היקר יותר מסדרת ה- EXTREME של סאן-דיסק. כרטיס הזיכרון מסדרת Ultra קיבל ציון מעולה של 4.5 מתוך 5 כוכבים באמזון ארה"ב ע"י יותר מ- 6990 משתמשים.

את כרטיס הזיכרון הזה תוכלו לקנות מאמזון ארה"ב במחיר של 135 שקלים כולל משלוח ומיסים לארץ וכדאי מאוד שתדעו שזה גם מוצר שתוכלו לקנות במבצע המשלוחים בחינם בסכום של 75 דולר ומעלה באמזון ארה"ב. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון הולנד

בהולנד השנה כנראה שעלתה במודעות לחשיבות של שינוי הטמפרטורה של צבע האור (מאור לבן לאור צהוב) במהלך כל שעות היום כדי למנוע כאבי ראש והתעייפות העניים וזאת כנראה הסיבה שהמוצר הנמכר ביום בפריים דיי השנה היה סט של שני מנורות לד של פיליפס יו (Philips Hue White Ambiance LED Spot Light). מה שמיוחד במנורות האלה זה שהן מאפשרות לכם לשנות את הטמפרטורה של הצבע האור בעזרת אפליקציה בטלפון בטווח של 2200-6500 מעלות קלווין ובחוזק של 250 לומנס, המנורות האלה לא אמורות להאיר אזור גדול אלא לשמש בתור מנורות אווירה כמו במנורת צד במיטה או קרניז תאורה לדוגמה. כמו שכבר ציינתי תוכלו לשלוט בתאורה ע"י אפליקציות שונות בטלפון או על ע"י אחד מהשרותים של העוזרים החכמים שיש היום כמו אמזון אלקסה או גוגל אסיסטנט.

את המוצר תוכלו לקנות באמזון גרמניה במחיר של כ- 220 ש"ח ל- 2 יחידות כולל מיסים ומשלוח, שימו לב לחיבור שמגיע עם המנורות ואם תרצו לקנות חיבור אחר תוכלו למצוא את החיבור המתאים באתר. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון לוקסמבורג (אמזון גרמניה)

כנראה שהשנה בלוקסמבורג, תוכנית הבישול של ג'ימי אוליבר קיבלה תאוצה רצינית וזה כנראה גם מסביר למה המוצר הנמכר ביותר בפריים דיי היה מחבת הנירוסטה של טפל מהסדרה של ג'ימי אוליבר (Jamie Oliver Tefal Pan) המחבת מגיעה בשלושה גדלים שונים 20, 24 ו- 28 ס"מ, המחבת מתאימה לסוגים שונים של כיריים כולל אינדוקציה, במרכז המחבת תוכלו למצוא את הנקודה האדומה המפורסמת של טפל שתראה לכם ויזואלית מתי המחבת חמה (הנקודה משתנה בחום לצבע אדום חלק בלי כיתוב), כמובן שיש לה ציפוי שמונע הידבקות של האוכל ובנוסך לכל הדברים אלה תוכלו להשתמש בה לאפיה בתנור לחום של עד 260 מעלות צלזיוס.

מחיר המחבת לגודל של 20 ס"מ כולל עלות המשלוח והמיסים לארץ כ- 220 שקלים את המוצר תוכלו לקנות מאמזון גרמניה. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון יפן

היפנים!!! מי שאי-פעם ביקר ביפן יודע שהם אנשים מיוחדים וגם קצת מוזרים וזה אולי מסביר את זה שהשנה המוצר הנמכר ביותר באמזון יפן זה חלבון מי גבינה (Savas Whey Protein). למי שלא יודע מה זה חלבון מי גבינה אסביר זאת בקצרה, מדובר בתוסף מזון או יותר נכון לקרוא לזה משקה חלבונים, מדובר אבקה שמוסיפים למים, חלב או שייק ושותים כדי להגדיל את צריכת החלבונים שלכם ביום, בגדול זה כמו קוטג' בכוס. מי שבדרך כלל צורך את זה זה אתלטים או מתאמנים במכון כושר אבל כל מי שרוצה להוסיף חלבונים לתזונה היום יומית שלו יכול לשתות את זה. אז לפי דעתי זה או שהתחיל טרנד מטורף של אימונים ביפן או שהיפנים קורעים את עצמם בעבודה והם צריכים קצת תוספת חלבונים ביום יום כי אין להם זמן לאכול.

לצערנו את המוצר הזה לא נוכל להזמין לארץ ובאופן כללי אמזון לרוב לא שולחים אבקות חלבון לארץ. אבל אם תרצו לנסות בעצמכם תוכלו לראות חלק מהמגוון המוצרים שנמכרים בארץ בזאפ. לחצו בכפתור למטה להגיע למוצרים.

אמזון סין

המוצר הנמכר ביותר באמזון סין בפריים דיי ממש לא מפתיע, למי שהיה בסין או מכיר סינים ראה שהיגיינת שיניים זה לא הצד הכי חזק שלהם, אז כנראה שהמודעות להיגיינת הפה גדלה השנה כי המוצר הנמכר ביותר הוא מברשת שיניים של פיליפס (Philips Sonicare Toothbrush). למברשת יש שלושה מצבים ניקיון, רגיש והלבנה, המברשת עובדת בטכנולוגיית הרטט המהיר, שהוא שונה מהשיטה של אורל-בי (Oral-B) שעובדת על סיבובים מצד לצד. המברשת מגיעה עם שני ראשים ומטען.

את הדגם הספציפי שנמכר בסין לא תוכלו להזמין לארץ אבל את הדגם הדומה רק עם מברשת אחת ונרתיק קשיח לטיולים תוכלו להזמין מאמזון ארה"ב במחיר של 260 שקלים כולל משלוח ומיסים. למוצר באמזון ארה"ב לחצו בכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון סינגפור (אמזון ארה"ב)

אותי זה מאוד הפתיע המוצר הנמכר ביותר השנה בפריים דיי בסינגפור היה אריזה של 12 פחיות קוקה קולה זירו (Coca Cola Zero). זה נראה שהסינגפורים לקחו ברצינות את הטרנד שסוכר לא טוב בשביל הגוף שלנו, כל מה שנשאר לנו לעשות עכשיו זה לחכות שהטרנד הבא, שאומר תחליף הסוכר בקוקה קולה זירו זה לא בריא יכנס לסינגפור כשי שהם יחליפו למשהו אחר.

לצערנו אי אפשר להזמין את המוצר הזה לארץ אבל אם בא לכם להתבעס קצת על המחיר של 12 פחיות קולה באמזון ארה"ב לעומת המחיר בארץ אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור למטה להגיע למוצר.

אמזון הודו

כנראה שהרבה הודים השנה החליטו שהגיע הזמן לקנות טלפון חדש וזול כי המוצר הנמכר ביותר השנה בפריים דיי בהודו היה הטלפון של שיאומי מדגם REDMI Y2. הטלפון הזה מוכר בארץ בתור השיאומי REDMI S2.  לטלפון יש מסך +HD בגודל של 5.99 אינץ', מצלמה כפולה מאחורה 12MP+5MP ומצלמה קדמית 16MP, חיישן טביעות אצבע, סוללה 3000mAh, זיכרון פנימי 3GB, אחסון 32GB, מעבד Qualcomm Snapdragon 625, סים כפול ומקום להרחבה לכרטיס זיכרון.

תוכלו להשיג את הטלפון הזה בארץ במחיר טווח מחירים של 600-900 ש"ח בהחלט אופציה טובה למי שמחפש טלפון טוב וזול. למוצר בזאפ לחצו בכפתור למטה.

אמזון אוסטרליה

לאוסטרלים כנראה יש הרבה מאוד זמן פנוי ואפשר לראות את לפי המוצר הנמכר ביותר השנה בפריים דיי שהיה פלייסטיישן פרו 4 (PlayStation Pro 4). הפלייסטיישן הגיע עם המשחק החם בשוק פוטנייט (FORTNITE) שכלל בבנדל 500 V-BUCK ו- Royale Bomber outfit, אחסון פנימי של 1TB ושלט אחד.

תוכלו לקנות את המוצר הזה בארץ דרך KSP במחיר של 2025 שקלים שדומה מאוד למחיר בחו"ל. למוצר ב- KSP לחצו בכפתור למטה.

תגיות:

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0