סייבר מונדיי, מה מי מו

סייבר מונדיי (Cyber Monday) הוא התשובה של האתרי המכירות האינטרנטיות לבלאק פיידיי וזה נשמע גם ככה בשם, המונח התחיל לראשונה בשנת 2005 והמטרה שלו הייתה ליצור יום שבוא הצרכנים יודעים שהם יכולים לקבל מחירים טובים בחנויות אינטרנטיות וע"י כך לתת הזדמנות לחנויות הקטנות "להתחרות" ברשתות הגדולות שמציעות את המבצעים המטורפים בבלאק פיידיי. בשבילנו כל חג מכירות כזה הוא מעולה זה נותן לנו יותר הזדמנויות למצוא את המוצרים שאנו צריכים באתרי המכירות בחו"ל.

האמת היא שהמבצעים בסייבר מונדי לא טובים כמו הדילים בבלאק פיידיי מבחינת כמות המוצרים המוצעים במבצע אבל היתרון הוא בסוג המוצרים שבמבצע. העסקאות הטובות ביותר בבלאק פריידי הן בעיקר על מוצרי האלקטרוניקה למיניהם גם ברשתות הגדולות בארה"ב וגם באתרי האינטרנט ,לעומת זאת לפי סטטיסטיקות (שלא אני עשיתי) אנחנו יכולים לראות כי בסייבר מונדיי רוב המבצעים הם על מוצרי אופנה וביגוד שזה מעולה למי שחפש את הדברים האלה למרות שתוכלו למצוא גם עסקאות מעולות למוצרי אלקטרוניקה וקטגוריות מוצרים נוספות.

בגדול למי שמזמין מחו"ל הסייבר מונדיי מתחיל כשהבלאק פריידיי מתחיל, אתם יכולים לראות דוגמה לזה באמזון גרמניה שלא היתה תזכורת באתר לבלאק פיידיי  אלה רק לסייבר מונדיי.

 

 

 

 

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0