סייבר מונדיי 2019 שווה לקנות?

הסייבר מונדיי שיתחיל בתאריך 2.12.2019 ונשאלת השאלה מה אנחנו צריכים עוד יום קניות אחרי הבלאק פריידיי והאם יש משהו שכדאי לנו לקנות ביום הזה או שזה סתם עוד יום קניות חסר משמעות? את כל התשובות לשאלות האלה תמצאו פה. 

 

קצת על המבצע

סייבר מונדיי (Cyber Monday) הוא התשובה של אתרי המכירות האינטרנטיות לבלאק פריידיי ומכאן גם השם, המונח התחיל לראשונה בשנת 2005 והמטרה שלו הייתה ליצור יום שבוא הצרכנים יודעים שהם יכולים לקבל מחירים טובים בחנויות אינטרנטיות וע"י כך לתת הזדמנות לחנויות הקטנות "להתחרות" ברשתות הגדולות שמציעות את המבצעים המטורפים בבלאק פיידיי. בשבילנו הצרכנים במיוחד בישראל שמזמינים הרבה מוצרים בחנויות האינטרנטיות בחו"ל יום מבצעים כזה הוא דבר נפלא כי הוא מאפשר לנו יותר הזדמנויות למצוא את המוצרים שאנו צריכים באתרי המכירות בחו"ל.

 האם שווה לחכות ליום הזה עם הקניות?

האמת היא שהמבצעים בסייבר מונדיי לא טובים כמו המבצעים בבלאק פריידיי כמות המוצרים שמבצע קטנה יותר אבל סוגי המוצרים שבמבצע שונים קצת, דבר המאפשר לנו למצוא את מוצרים אחרים שלא היו במבצעי הבלאק פריידיי. העסקאות הטובות ביותר בבלאק פריידיי הן בעיקר על מוצרי האלקטרוניקה למיניהם גם ברשתות הגדולות בארה"ב וגם באתרי האינטרנט, לעומת זאת לפי סטטיסטיקות (של שנים קודמות) עולה כי בסייבר מונדיי רוב המבצעים הם על מוצרי אופנה וביגוד שזה מעולה למי שמחפש את בגדים נעליים וכו' למרות שתוכלו למצוא גם עסקאות מעולות למוצרי אלקטרוניקה וקטגוריות מוצרים נוספות.
קטגוריה נוספת של מוצרים שתוכלו למצוא בהם הנחה מאוד גדולה בסייבר מונדיי היא המוצרים הדיגיטליים, לדוגמה, תוכנות, אפליקציות, הרשמה למנויים בתשלום חודשי ותכנים להורדה כמו תמונות, רקעים, אפקטים וכו' שמשמשים מעצבים ועורכים דיגיטליים. דוגמה לאתרים כאלה: envato Affinity 123rf dreamstime depositphotos elegantthemes futurelearn edx
השנה אנחנו ממשיכים ונהנים ממבצע המשלוחים חינם לארץ של אמזון דבר הממתיק את כל הדילים של השבוע האחרון הרבה יותר.   

האם משתלם לקנות משהוא ביום הזה?

כן, בהחלט בעיקר מוצרי אופנה כמו נעליים בגדים ואביזרי אופנה אחרים.

[thrive_leads id='4554']

 

האם שווה לרכז את הקניות ליום הזה?

לא, ריכוז המוצרים לבלאק פריידיי עדיף ונכון יותר כי זהו יום המבצעים הגדול ביותר בשנה ולא רק בחו"ל. את הסייבר מונדיי תשאירו למה שלא הספקתם לקנות בבלאק פריידיי או למוצרי אופנה אחרים שלא היו במבצעי הבלאק פריידיי.

לינקים לאזורי המבצעים באמזון

את המבצעי הסייבר מונדיי תוכלו לראות אחרי שמבצעי הבלאק פריידיי יסתיימו.

 

אמזון ארה"ב אמזון אנגליה אמזון גרמניה אמזון צרפת אמזון איטליה אמזון ספרד

 

למוצרים אחרונים שהועלו לאתר 

מוצרים אחרונים

 

לתחילת המבצע:
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

 

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0