אמזון אנגליה מבצעים נבחרים סייבר מונדיי 2018

כדי לחסוך לכם את השיגעון של הסייבר מונדי אני מכין לכם כאן את רשימת מוצרים מאמזון אנגליה, שנשלחים לארץ ושירידת המחיר שלהם יחסית משמעותית לעומת שאר השנה, זה אמור לתת לכם קצת מושג לאיזה מוצרים עכשיו במבצע ולמקד אותכם למה שאתם מחפשים.

להוזלה משמעותית בעלויות המשלוח מומלץ בחום להירשם למועדון האמזון פריים, ההבדל יכול להיות משמעותי מאוד במיוחד במשלוח של דברים גדולים וכבדים. אם לא ניצלתם את ההרשמה למועדון הפריים בשנה האחרונה אז מגיע לכם חודש חינם לכל הפרטים על המועדון היכנסו לקישור פה.

דגשים:

  • על מנת למקסם את החיסכון על מוצרים שעולים פחות מ- 75 דולר (58 פאונד בערך) אני ממליץ להוסיף מוצרים נוספים עד הסכום הזה (בלי לעבור אותו) כדי להימנע מתשלום מיסים.
  • כדאי להזמין מוצרים קטנים עם מוצר גדול כדי לא להגדיל את עלות המשלוח עם המוצרים הנוספים.
  • המחיר המוצג למטה אינו המחיר הסופי את המחיר הסופי תוכלו לראות באמזון לפני התשלום.
  • שימו לב שלמוצרי חשמל תצטרכו לקנות מתאם לשקע החשמל (אבל בקטנה סיפור של כמה שקלים בכל חנות חשמל)
  • תבדקו בדף המוצר אם ישנם קופונים להוזלת המחיר אף יותר.
  • תשוו את המחיר עם המוצרים בארץ כי גם בארץ עושים מבצעים ויכול להיות שהמחיר הסופי בחו"ל לא יהיה בהבדל משמעותי כל כך מהמחיר של המוצר בארץ.
  • כדי לראות את דף המבצעים הראשי באמזון לחצו פה

שימו לב טיפ לאמזון אנגליה שאסור לפספס!!!

לקבלת המחיר הזול ביותר על המשלוח עליכם להירשם למועדון הפריים של אמזון באנגליה פרטים על הרישום פה לפרטים על פריים

אם לא השתמשתם בשרות בשנה האחרונה מגיע לכם חודש חינם במידה וניצלתם את החודש חינם בשנה האחרונה מחיר למועדון לחודש הוא 7.99 פאונד אתם יכולים לבטל את זה אחרי ההזמנה, החיוב שתקבלו יישאר 7.99 פאונד השירות יישאר לכם עד סוף החודש אבל בסוף החודש אמזון ינתקו אתכם מהשירות.

החיסכון של חברי המועדון הפריים במשלוח יכול להסתכם לכם במאות שקלים על מוצרים גדולים וכבדים, לכן מומלץ מאוד לעשות את המועדון במידה ואתם קונים מוצר גדול או כבד שעלות המשלוח גבוהה מאוד. בנוסף אני רוצה להמליץ לכם לבטל את המועדון מיד לאחר ההזמנה כדי שלא תשכחו לבטל עוד חודש.

הזמן לסיום סיבוב המבצעים הנוכחי:

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

 

עדכון אחרון 13/07/2024 05:53

תגיות:

לקנות
Logo
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0