עכשיו זה רשמי, אמזון בודקים אותנו

אם עדיין לא ראיתם את הבאנר החדש של אמזון כשנכנסתם לאתר של אמזון ארה"ב, אז אולי בקרוב גם אתם תראו. אמזון התחילו להראות ללקוחות מישראל פרסום בדפי המוצרים, שהם יכולים לקבל משלוח חינם בהזמנה מעל 75 דולר. אתם בטח חושבים לעצמכם "יופי אמזון, קצת מאוחר להודיע לנו על זה אחרי שכל המדינה כבר יודעת עם כל הפרסומים באינטרנט, בעיתונים, בחדשות ואפילו באתר לקנות…"

הבאנר לוקח אתכם לאזור חיפוש המוצרים, שמראה לכם את המוצרים הנשלחים לארץ ובאזור החיפוש בראש הדף רשום לכם שאתם בחיפוש של קטגוריה שנקראת "Free Shipping to You" מה שאמור להניב תוצאות של מוצרים שנשלחים לארץ בחינם ברגע שאתם עוברים את רף ההזמנה של 75 דולר. בפועל, מתקבלות הרבה תוצאות, שמתוכן רק המוצרים שנמכרים ומסופקים ע"י אמזון נשלחים לארץ בחינם. תוכלו להגיע לדף בקישור פה.

 

 

הבאנר מעוצב בצבעי דגל המדינה וכתוב עליו בגדול "משלוחים חינם בשבילך לזמן מוגבל בהזמנה מעל 75 דולר" ומתחת לבאנר יש הסבר שאומר "לזמן מוגבל אתם יכולים לקבל משלוחים חינם לישראל בהזמנות מעל 75 דולר ולעקוב אחרי המשלוח הבטוח של החבילה שלכם. הפריטים הזכאים הם מוצרים הנמכרים ומסופקים ע"י Amazon.com וזמינים למשלוח בינלאומי. חלות הגבלות."

המשמעות של הבאנר הזה היא שאמזון כבר לא עושים את הניסויים האלה בשקט ובודקים כמה אנחנו ערניים למה שקורה באתר שלהם אלא באים ומכריזים לנו שהם מציעים את המבצעים האלה בשבילנו לזמן מוגבל וכדאי לנו לקחת את ההזדמנות הזאת. עד עכשיו אף אחד לא ידע לכמה זמן המבצע הזה ימשיך, אם מדובר במשהו קבוע או סתם בדיקה של אמזון אבל עכשיו זה ברור לכולנו ואנחנו יכולים להפסיק לשער מה הם רוצים.

אמזון בודקים את השטח, את המוצרים שאנחנו אוהבים, את כוח הקנייה שלנו ואיך שמבצעים משפיעים עלינו בין אם מדובר על כניסה שלהם לישראל או על אפשרות להציע לנו מגוון גדול יותר של מוצרים במשלוח לארץ. את הראייה לכך אנחנו יכולים לראות בשם הקובץ של תמונת הבאנר שאתם רואים למעלה שהיה "Amazon_Shopping_TestingWaters_Test2_75_Israel_1500x300.jpg" ובתרגום לעברית פשוטה "בדיקת שטח שנייה של 75 דולר במכירות אמזון לישראל".

כמו שאתם זוכרים אמזון עשו את הבדיקה הראשונה קצת לפני הפריים דיי והמחיר המינימלי היה 80 דולר. את המבחן הראשון עברנו, עכשיו אנחנו במבחן השני ועם הבהלה שלנו למבצעים במדינה אני מניח שנעבור גם אותו, בואו נקווה שהמבחן השלישי יהיה תנאי משלוח כמו שמקבלים בארה"ב, שהם משלוחים חינם בקנייה מעל 25 דולר (אל תתלהבו כל כך מהר, הסיכוי קלוש מאוד).

 

לכל פרטי המבצע של משלוחים בחינם בקנייה מעל 75 דולר תוכלו למצוא בכתבה הבאה שהכנתי עבורכם:

לקנות
Logo
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0