אמזון מפסיקים משלוחים לארץ בעקבות וירוס הקורונה

 

וירוס הקורונה גורם לבלגן בכל העולם וגם ענקית המסחר אמזון משנה את פעילותה בארץ בעקבותיו. החברה החליטה להפסיק את המשלוחים בחינם בהזמנות מעל 49 דולר לארץ ובנוסף ביטלה את השליחה של אלפי מוצרים נוספים לארץ.

הסיבה לכך היא שכרגע מחסני השילוח של אמזון עסוקים מאוד בהספקת המוצרים הבסיסים לצרכנים האמריקאים וזה אומר.

אמזון הגבילה גם את פעילות המוכרים בארה"ב שמוכרים מוצרים שאינם חיוניים ההגבלה החלה בתאריך 17 למרץ ותימשך כרגע עד 21 באפריל, כרגע זה לא נראה כי המשבר הזה הולך להפסיק בקרוב ולכן קשה לדעת אם אמזון תחזור בקרוב לפעילות שהייתה לה בארץ בזמן הקרוב.

אנחנו יכולים לראות איך הפרסומות באמזון לעשות קניות לפסח מאמזון ארה"ב השתנו לפרסומות לעשות קניות למוצרים ממוכרים המקומיים בארץ כמו ניפאן, אלקטרה, נאמן, עלית ועוד. שמפרסמים את במוצרים שלהם באמזון.

לפני ההגבלות

אחרי ההגבלות

איך שזה נראה כרגע מי שמרוויח הכי הרבה מהמשבר הזה כרגע אלו החברות המקומיות בישראל שמוכרות אונליין. בלי המתחרה הגדולה שלהם ביותר ועם המגבלה של כולנו להסתובב בחוץ כמות הקניות אונליין עלו בצורה משמעותית.

אז המשבר הכלכלי הזה אולי פוגע בהרבה חברות ואנשים אבל תמיד יהיה את מי שמרוויח מזה קצת יותר, בואו נקווה שהחברות הישראליות לא ינסו מאיתנו כמה שיותר בגלל המצב הזה וינצלו אותו ליצור אמון אצל הצרכן הישראלי שגם הן יכולות להציע מחירים טובים כמו המתחרים הגדולים מחו"ל.

אני מאחל לכולכם הרבה בריאות, ושנצא מהמשבר הזה כמה שיותר מהר, יש לכולנו אחריות הדדית אחד לשני וזה הזמן להוכיח את זה.

 

 

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0