המותגים שלא כדאי לכם לפספס במבצע המשלוחים חינם של אמזון

בכמה הימים האחרונים הכנסתי לכתבה הקודמת של מבצע השילוח חינם באמזון מאות מוצרים שמאוד משתלם לכם לקנות כרגע בעקבות החיסכון האדיר שיש לכם על המשלוח שמתחיל ב- 9 דולר בערך ויכול לעלות עד ל- 30 דולר ויותר.

העניין הוא שיש כל כך הרבה מוצרים ששווה לקנות שאין לי את הזמן או היכולת להכניס את כולם לכן, הכנתי לכם את הדף הנ"ל שמכיל את 50 המותגים שהכי שווה לכם לבדוק עכשיו באמזון כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את במותג שאתם אוהבים ללחוץ עליו ולהגיע איתו לדף המוצרים של החברה באמזון שם תוכלו לראות את המוצרים שאתם מחפשים ולראות כמה אתם יכולים לחסוך בקניית המוצרים של החברה.

אם אתם צריכים לראות את ההדרכה איך למצוא את המוצרים שאפשר להזמין במשלוח חינם ואת כללי המבצע, אתם יכולים להיכנס לכתבה הקודמת פה: הכתבה הקודמת

ישנם עוד מאות מותגים שכמובן לא אוכל להכניס לפה את כולם, המטרה שלי היא לתת לכם דוגמה סוג המותגים והמוצרים שאתם יכולים לחסוך עליהם במבצע הזה.

תחשבו על מוצרי צריכה בסיסים שאתם קונים בארץ כמו, משחות שיניים, סכיני גילוח, סבונים, מי פה וכו, קחו לדוגמה חוט דנטלי של חברת קולגייט, המחיר בארץ ליחידה אחת לפי זאפ עומד על כ- 50 שקלים, באמזון תוכלו למצוא שש יחידות במחיר של 40 ש"ח בלבד.

בקיצור תחפשו, תיקנו ותחסכו כי זה הזמן שלכם להינות ממשלוחים חינם כמו בארה"ב.

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0