ככה תקבלו משלוח חינם לארץ מאמזון

אם עוד לא שמעתם, אמזון החזירו את המשלוחים בחינם לארץ. המהלך הזה מחזיר אותנו שוב לאופוריית המשלוחים שהייתה לנו לפני הקורונה ומבחינת הרבה אנשים מסמל "חזרה לשיגרה" או לפחות את הנסיון שלנו לחזור לשיגרה בצל הקורונה. אם עוד לא הבנתם, זה ביג דיל כזה שהולך לשנות את השוק שלנו שוב ממש כמו לפני הקורונה שמשלוחים של כל חברה אחרת כולל עלי-אקספרס נתקעו בדואר בגלל טירוף המשלוחים של אמזון.

אז עכשיו היה לדואר ישראל שנתיים להתכונן למצב הזה, בואו נראה מה הם יעשו עם זה ואם כל שאר החבילות שלנו (חוץ מאלה של אמזון) עוד פעם ישארו במחסני המיון של הדואר הרבה מעבר לזמן המקובל.

המהלך של אמזון יעזור לשוק המוצרים בארץ שוב לחזור למחירים "הנורמליים יחסית" שהיינו בהם לפני תחילת הקורונה. אבל המשלוחים הם לא באותה המתכונת בדיוק כמו שהיו לפני כמעט שנתיים והפעם מינימום הקנייה למשלוח חינם עומד על 65 דולרים. מעבר לזה גם כמות המוצרים שאמזון שולחת לארץ בחינם עכשיו מוגבלת יחסית לזאת שהייתה לפני תקופת הקורונה.

אז מה אתם צריכים לדעת ואיך תזהו את המוצרים שנשלחים לארץ בחינם:

1. המוצרים שנשלחים לארץ הם כאלה נשלחים ע"י אמזון (בעיקר כאלה שגם נמכרים ע"י אמזון אבל לא רק, ישנם מוצרים במבצע שנמכרים ע"י חנויות ונשלחים ע"י אמזון).

2. על המוצרים מתחת 65 דולרים יהיה רשום "FREE Shipping to Israel when you spend over $65.00 on eligible items".

3. על מוצרים מעל 65  דולרים שנשלחים יהיה רשום פשוט "FREE Shipping to Israel".

4. במידה והמוצר מעל 75 דולרים יהיה רשום FREE Shipping ואת סכום המיסים שתצטרכו לשלם על המוצר.

5. כדי לעזור לכם בחיפוש אמזון הוסיפו בסרגל הצד את האופצייה לבחור לראות רק את המוצרים שנשלחים בחינם, חפשו => FREE Shipping By Amazon כמו בתמונה למטה וסמנו ב- V.


לפי איך שזה נראה מוצרים גדולים וכבדים לא נשלחים לארץ בחינם, לפי איך שזה נראה כרגע ההטבה ניתנת בעיקר על מוצרים מקטגוריית המחשבים וקטגוריית המטבח עוד כמה קטגוריות משניות קיבלו את ההטבה ושאר הקטגוריות לא, לכן הרבה אנשים לא ימצאו את המשלוחים בחינם בקטגוריות שהם מחפשים. אבל אל דאגה תמשיכו לחפש אני מאמין שכמו שקרה לפני שנה לאט לאט אמזון יפתחו יותר ויותר מותגים וקטגוריות במשלוח חינם לארץ.

דגש אחרון שיעזור לכם לחסוך עוד קצת כסף, בקנייה עד 75 דולרים לא תשלמו מיסים בארץ לכן אם יש לכם כמה מוצרים שאתם רוצים להזמין וביחד הם עוברים את ה- 75 דולרים כדאי לכם לפצל את המשלוחים ככה שכל אחד מהם יהיה טיפה מעל 65 דולרים כדי לקבל את המשלוח בחינם ולנצל את ההטבה של הזמנה ללא מס שהמדינה נותנת לכם.

ישנם מצבים שלא תוכלו להגיע ל- 65 דולרים במשלוח במצב כזה אם עלות המשלוח עולה על ההפרש שנשאר לכם לשלם למשלוח חינם מומלץ אפילו להזמין מוצר נוסף שאתם לא צריכים כדי לחסוך את עלות המשלוח, לדוגמה: סה"כ המוצרים שלכם הוא 56$ עלות המשלוח היא 23$ במצב כזה תוכלו להוסיף לעגלה מוצר נוסף בעלות של 10$ גם כזה שאתם לא הכי צריכים (זה הזמן לקנות מתנות למשפחה ולחברים), כדי לקבל את המשלוח בחינם ולחסוך 13$ על עלות המשלוח.

טוב אז זהו בינתיים, אם יהיה עוד עדכונים אני אשתף אתכם, לכו תתפרעו בחוכמה, אני יודע שחיכתם לזה כבר המון זמן, ידעתם בליבכם שההטבה הזאת תחזור והכנתם לכם במשך שנתיים את רשימת המוצרים שאתם הולכים להזמין והנה הרגע הזה הגיע!

 

לחצו פה להגיע לאמזון ולהתחיל בשיגעון
לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0