מטרת האתר

לספק מידע
להיות מרכז המידע העיקרי אליו פונים הצרכנים בכל הנוגע לקניית מוצרים מחו”ל, ע”י העברת המידע והניסיון שלי ושל אנשים אחרים המזמינים מוצרים באופן קבוע מחו”ל
1
דירוג מוצרים
לערוך סקירת מוצרים אמיתית בנוגע למוצרים שונים וע”י כך לעזור לצרכן להגיע להחלטה נבונה בנוגע למוצר שהוא רוצה לקנות
2
3
השוואת מחירים
להיות המרכז העיקרי להשוואת מחירים בין ישראל לחו”ל, ע”י הכנסת מגוון גדול של מוצרים לאתר
לעזור בהחלטה
להיות המקום המכריע בהחלטת הלקוח מאיפה לרכוש את המוצר אותו הוא רוצה
4
לתת ביטחון
לתת למשתמשי האתר הרגשת ביטחון להזמין מוצרים מחו”ל, ע”י בחירת מוצרים איכותיים ממקומות אמינים והסברת פירוט המחיר אותו ישלם הלקוח על המוצר, בכדי למנוע “הפתעות” שלא ציפינו להם בתוספות למחיר המוצר

5

לחסוך כסף
לחסוך כסף למשתמשי האתר בקניית מוצרים שמחירם בחו”ל זול יותר משמעותית מהארץ, מה שיכול לחסוך אלפי שקלים בשנה שיכולים ללכת למשהו אחר בארצנו היקרה
6

המוצרים באתר

לעשות אתר השוואת מחירים זאת עבודה לא קלה דורשת השקעה של המון זמן בכל מוצר החל מחיפוש המוצר בדיקת תאימות של המוצר עם הסטנדרטים בארץ כמו מתח חשמל, מידות וחיבורים שמתאים לשיטה המטרית בארץ וכו'. למטה השלווים שאני עובר כמעט עם כל מוצר לפני שאני מפרסם באתר.

מחפש לכם מוצרים שונים

אני מחפש לכם את המוצרים והמבצעים הטובים ביותר ממגוון רחב של קטגוריות לפי נסיון אישי ובקשות של אנשים, במגוון אתרים אמינים בארץ ובחו"ל.

משווה מחירים

השוואת המחירים של מוצרים זהים ומוצרים מקבילים בארץ ובחו"ל כדי למצוא את המקום הזול ביותר לרכוש את המוצר.

משתף אותכם באתר

במידה ויש חיסכון של יותר מ- 20% במוצר מחו"ל אני משתף את המוצר באתר, עם פרוט המחיר בזמן שמצאתי את המוצר בצורה מסודרת על מנת שתוכלו למצוא אותו גם לאחר מכן בחיפוש פשוט.

מי אני ?

שמי אביב וכמו רוב האנשים בארץ גם אני יצאתי לטייל בעולם, הטיול היה מתוכנן לשמונה חודשים אך מהר מאוד הבנתי שכנראה זה יימשך יותר מזה. בסופו יצא שה"טיול" שלי בעולם נמשך מעל 10 שנים שבמסגרתם הספקתי לגור בכ- 10 מדינות שונות באסיה ואירופה וטיילתי במעל ל- 20 מדינות ביבשות האלה ואחרות.

דרך החיים של מטייל לטווח ארוך דורשת משמעת כלכלית הדוקה שגרמה לי באופן טבעי לחשוב על הבדלי המחירים בין המקומות השונים שטיילתי בעולם. עם הזמן למדתי איך לזהות איפה הכי משתלם לי לקנות כל מוצר וגם למצוא את המחיר הזול ביותר בכל מדינה.

היום הדברים הרבה יותר פשוטים שיש לנו אתרים כמו אמזון, עלי אקספרס, איביי ועוד שעושים משלוחים עד הארץ במחירים זולים. כרגע אני יכול להגיד שלפחות 80% ממוצרי הצריכה הגדולים שלי מוזמנים מחו"ל דבר שחוסך לי אלפי שקלים בשנה, אני מקווה שאוכל לחשוף לאנשים אחרים את הזדמנויות הקנייה הקיימות מעבר גבולות מדינתנו הקטנה.

הסיבה העיקרית היא שאני אוהב לעזור לאנשים סביבי, הסיבה המשנית היא האהבה שלי לטכנולוגיה, כלי עבודה ומוצרי ספורט וטיולים. משך שנים פנו אלי אנשים לעצות והמלצות לגבי מוצרים מהקטגוריות הנ"ל והרבה מאוד מהפעמים הייתי צריך לחזור על ההמלצות שלי כמה פעמים באותו היום לאנשים שונים. 
הדבר הזה העלה לי את המחשבה לפתוח אתר שאוכל לרכז בו את כל ההמלצות שלי ואוכל פשוט לשתף את כולם בהם. 

השאלה הישראלית המתבקשת היא מה יוצא לי מזה, והתשובה מתחלקת לשתיים החלק הראשון הוא הסיפוק מלעזור לאנשים אחרים והשני הוא הרווח מאפיליאציה או בעברית שיווק שותפים.
מה שזה אומר שעל חלק מהמוצרים אני מקבל אחוז קטן של רווח במידה ומישהו קונה את המוצר דרך הלינק באתר.

בתכלס אתם לא מפסידים כלום ולפעמים אתם אפילו מרווחים כי יש אתרים שנותנים הנחות למשווקי השותפים כדי שיוכלו למכור יותר.
הרווחים מאפילציה מהאתר כמו אמזון נעים בין 2-8 אחוז בערך. האחוזים האלה יורדים מהרווח של אמזון על כל מוצר ככה שאתם לא מפסידים כלום בתהליך.

האתר שלי לא מוצף במוצרים כי אני מאמין באיכות ולא בכמות. כל קנייה דרך האתר עוזרת לי במאמצים להמשיך ולעשות את מה שאני עושה, אך עם זאת אני מאמין בצרכנות נבונה לפני כל קנייה תעשו שיקול מושכל אם אתר רוצים וצריכים את המוצר.
ההחלטה האם לקנות מוצר מסויים היא שלכם המידע שאני על כל מוצר הבאה לעזור לכם לראות את היתרונות וחסרונות המוצר. בחלק המוצרים אתם תראו חלק שנקרא "לקנות או לא לנקות", שמה תקבלו את "התירוצים" שאתם יכולים לתת לעצמכם כדי לקנות או לא לקנות את המוצר.
שתהייה לכם קנייה נבונה!

לקנות
Logo
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0