מטרת האתר

לספק מידע

להיות מרכז המידע העיקרי אליו פונים הצרכנים בכל הנוגע לקניית מוצרים מחו"ל, ע"י העברת המידע והניסיון שלי ושל אנשים אחרים המזמינים מוצרים באופן קבוע מחו"ל

דירוג מוצרים

לערוך סקירת מוצרים אמיתית בנוגע למוצרים שונים וע"י כך לעזור לצרכן להגיע להחלטה נבונה בנוגע למוצר שהוא רוצה לקנות

השוואת מחירים

להיות המרכז העיקרי להשוואת מחירים בין ישראל לחו"ל, ע"י הכנסת מגוון גדול של מוצרים לאתר

לעזור בהחלטה

להיות המקום המכריע בהחלטת הלקוח מאיפה לרכוש את המוצר אותו הוא רוצה

לתת ביטחון

לתת למשתמשי האתר הרגשת ביטחון להזמין מוצרים מחו"ל, ע"י בחירת מוצרים איכותיים ממקומות אמינים והסברת פירוט המחיר אותו ישלם הלקוח על המוצר, בכדי למנוע "הפתעות" שלא ציפינו להם בתוספות למחיר המוצר

לחסוך כסף

לחסוך כסף למשתמשי האתר בקניית מוצרים שמחירם בחו"ל זול יותר משמעותית מהארץ, מה שיכול לחסוך אלפי שקלים בשנה שיכולים ללכת למשהו אחר בארצנו היקרה

איך האתר הזה עובד?

1. חיפוש מוצרים

חיפוש של המוצרים והמבצעים הטובים ביותר ממגוון רחב של קטגוריות לפי נסיון אישי ובקשות של אנשים, במגוון אתרים אמינים שעושים משלוחים לארץ.

2. השוואת המחיר

השוואה של המוצר שבמבצע עם מוצרים אחרים בחו"ל ועם המחירים הזולים ביותר שמצאתי בארץ, כדי לראות שבאמת מדובר במוצר ובמבצע מעולה. 

3. פרסום המוצר

במידה ויש חיסכון של כ-25% ומעלה אני מעלה את המוצר לאתר עם פרוט המחיר בזמן שמצאתי את המוצר בצורה מסודרת על מנת שתוכלו למצוא אותו גם לאחר מכן בחיפוש פשוט. 

מי אני ולמה?

מי אני?

שמי אביב ובגיל 23 יצאתי לחו"ל כמו כל בני ובנות ישראל, הטיול שלי היה מתוכנן לשמונה חודשים אך מהר מאוד הבנתי שכנראה זה יימשך יותר מזה. למרות שכבר לאחר שישה חודשים של טיול כמעט וגמרתי את כל החסכונות שלי, הייתי חדור מוטיבציה להמשיך לטייל ולהנות. האופציות שהיו לי היו להמשיך והשתמש בכסף שיש לי לטייל, להכנס למינוס רציני בבנק וכשאחזור לארץ לסגור את המינוס או לחלופין לקחת הפסקה קצרה על מנת למצוא עבודה מזדמנת שתתן לי עוד קצת מזומנים שאוכל להמשיך בטיול. האופציה השנייה נשמעה לי הרבה יותר טובה ובאמת זה מה שעשיתי. והדבר שינה את חיי, כבר לא הייתי רק מטייל אלא גם "אזרח עולמי" כמו שאומרים, אחרי כל חצי שנה של טיול הייתי עוצר לבערך שלושה חודשים של עבודה במקום אחר בעולם בעיקר באסיה ואירופה. דרך החיים הזאת נמשכה כמה שנים טובות שבמהלכן ראיתי את ההבדלים הגדולים בעלויות של מוצרי צריכה ושרותים בין מקום למקום בעולם. כמטייל שצריך להיות עם היד על הדופק בנוגע להוצאותיו כדי לשמור על אורח חיים סביר, למצוא הזדמנויות קניה ואת המחירים הנמוכים ביותר היה צורך הישרדותי להמשך הטיול שלי. היתרון שלי היה שההיצע שלי היה הרבה יותר גדול משל רוב האנשים באותו הזמן, אם ראיתי שבמדינה שאני נמצא כרגע המחירים לסוג מוצרים מסוימים גבוה יותר ממדינה אחרת שאני אמור להגיע אליה בקרוב הייתי פשוט מחכה שאגיע לשם וקונה את המוצר במחיר הזול ביותר הזמין לי. כמובן שקרו מקרים שלא מצאתי את המוצר הספציפי שאותו ראיתי לפני כן אבל בתשעים וחמש אחוז מהמקרים השגתי את המוצר שאני במחיר זול יותר. כיום בזכות זמינות האינטרנט וכך שהרבה אתרים מחו"ל מאפשרים משלוחים כמעט לכל מקום בעולם, האופציה של היצע רחב שלא מוגבל במקום מסוים קיימת לכולם, הבעיה היא שהרבה אנשים לא מודעים להזדמנויות הקנייה שיש להם במדינות אחרות.

גם כיום לפחות 80% מהמוצרים שאני קונה נשלחים אלי מחו"ל דבר שחוסך לי אלפי שקלים בשנה, אני מקווה שאוכל לחשוף לאנשים אחרים את הזדמנויות הקנייה הקיימות מעבר גבולות מדינתנו הקטנה.

למה אני עושה את זה?

בעקבות אהבתי לטכנולוגיה הרבה מחבריי פנו לעצתי והמלצותיי בנושא ובעקבות זה בכל פעם ומצאתי מוצר שלדעתי הוא טוב ובמחיר מעולה, בין אם מקורו בארץ או בחו"ל הייתי מפרסם זאת בין חבריי הקרובים. כבר הרבה שנים רציתי לחלוק את המוצרים שאני מוצא מעבר למעגל המשפחה והחברים והאתר הזה הוא הדרך שלי לעשות את זה, אני מקווה שהאתר הזה יעזור לכם למצוא את מה שאתם מחפשים במחיר הכי טוב שאתם יכולים למצוא אותו.

איך אני מרוויח מזה?

הרווח שלי מהאתר מתבטא שתי דרכים, הראשונה היא מהאפשרות שלי לעזור והשנייה היא מהרווחים שאני מקבל על חלק מהקישורים של המוצרים באתר. ברגע שגולש באתר מגיע דרך אחד הקישורים באתר לקנות לחנות כמו אמזון לדוגמה, ומבצע קנייה, אמזון מזכים אותי באחוז קטן מהמכירה של המוצר. אתם לא תשלמו יותר על המוצר בגלל העמלה שאני מקבל. החלק היחסי הזה יורד מהעמלה שאמזון לוקחים על כל מוצר שנמכר באתר שלהם. לכן אם לא הגעתם דרך האתר שלי או אתר אחר אחוז העמלה הזה יישאר אצל אמזון (ותאמינו לי שלא חסר להם כסף – הבעלים של אמזון מרוויח ביום 260 מיליון דולר). התוכניות האלה למי שלא מכיר נקראות affiliate או תוכניות שותפים בעברית.

כמו שאמרתי ואגיד שוב המטרה היא לתת לכם את כל המידע שאוכל בכדי להגיע להחלטה מאיפה לקנות את המוצר שאתם מחפשים אם ראיתם שתוכלו לחסוך בקנייה דרך האתר שלי ובא לכם לפרגן אז פאנן תיכנסו למוצר דרך האתר ותבצעו את הקנייה במידה ולא בא לכם אז לא קרה כלום אני עדיין אוהב אותכם, תעתיקו את שם המוצר באנגלית מהאתר וחפשו אותו באמזון תבצעו את הקנייה וזהו אמזון שמרו את העמלה אצלם.

אני משקיע שעות רבות על האתר בכדי לספק למשתמשי האתר את חווית השימוש הטובה ביותר שאני יכול, בין אם מדובר במראה האתר שחשוב לי מאוד שיהיה אסתטי ככול האפשר ובין אם מדובר במוצרים שאני מכניס לאתר בגלל שאני חושב שבאמת שווה לרכוש אותם בחו"ל.

מאז ומתמיד האמנתי באיכות מלפני כמות ולכן איני מציף את האתר במוצרים רק כדי למלא את הנפח של האתר אלא מבצע בדיקה ולמידה על כל מוצר שאני מכניס לאתר, כמובן שהידע שלי והיכולת שלי להכניס מוצרים לאתר מכל התחומים היא מוגבלת מאוד ולכן אשמח אם תשתפו אותי ואת כל משתמשי האתר במוצרים שרכשתם ואתם חושבים ששווה לקנות בחול ע"י טופס הצעת מוצר חדש שנמצא למטה.

לקנות
Logo
Enable registration in settings - general
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0