מאיפה להזמין?

קיימים הרבה אתרים המספקים משלוח לארץ אך הסיבה שלי להזמין מאתר זה או אחר משתנה לפי כמה שיקולים שהגעתי אליהם אחרי הרבה הזמנות מחו"ל. לכל אתר יש את הדבר שטוב בו ופחות טוב בו ואני מחלק את המוצרים שאני מזמין לפי חמש קטגוריות עיקריות

מחיר

קשור בעיקר לחוקי המכס בארץ. אני לא אוהב הפתעות הקשורות לתשלומים שאני לא מצפה להם לכן אם יש מוצרים שהמחיר שלהם עולה על 75$ ומצריכים תשלום מיסים אני מעדיף הרבה פעמים להזמין אותם מאתרים אשר מחשבים לי את העלות הכוללת של המוצר אחרי המיסים כגון אמזון, לעומת זאת אם מדובר במוצרים שהמחיר שלהם בערך 25 דולר ומטה אני אשקול לקנות מעלי-אקספרס מכוון שמחיר המשלוח שם הרבה יותר נמוך מאמזון.

איכות

מה האיכות של המוצר שאני רוצה להזמין, לדוגמה ציוד רכיבה על אופנוע או נעלי טיולים או כל מוצר אחר שעמידות והאיכות שלו חשובים לי. אז כשאני מחפש מוצר איכותי המקום הראשון שאני אחפש בו זה אחד מהאתרים של אמזון תלוי מה אני מחפש, המקום השני אני אחפש בו זה חנויות שמתמחות בתחום של המוצר שאני מחפש לדוגמה getgeared.co.uk למוצרי מיגון לאופנועים או iHerb.com לתוספי מזון וויטמינים.

חשיבות

כמה חשוב לי שהמוצר יגיע אלי וכמה מהר אני צריך שהוא יגיע. זה מצחיק אבל זה בהחלט יכול לקרות שהמוצר לא יגיע אליכם בסופו של דבר. ואם אתם מסתמכים על מוצר מסוים כגון תיק לטיול בחו"ל או מצלמת אקסטרים לחופשה בחרמון או כל מוצר אחר שהחשיבות של הזמן היא קריטית. במידה וחשוב לי שהמוצר יגיע אלי אני אזמין את המוצר בד"כ מאמזון שהוא אחד האתרים האמינים ביותר ובמקרה של בעיה אני יודע שהם יעשו את כל המאמצים לעזור לי לפתור אותה כדי שהמוצר יגיע אלי.

התאמת המוצר לארץ

להתאים את המוצר לארץ זה דבר חשוב מאוד, ישנם הרבה סטנדרטים בעולם בין אם מדובר במוצר חשמלי עם הספק ותקע שונים, סטנדרט בטיחות שלפיו עובדים בארץ או מידות שונות מאלה שאנחנו משתמשים בהם בארץ לדעת מאיזה ארץ להזמין מוצר ספציפי זה דבר שחשוב לקחת בחשבון. ההתאמה הכי טובה של מוצרים לארץ היא בדרך כלל מאירופה כאשר אמזון גרמניה הוא המקום העיקרי שאני מזמין ממנו מוצרים שההתאמה שלהם לארץ היא הכרחית לי ואם אני לא מוצא את המוצר באמזון גרמניה אני אחפש אותו באמזון צרפת, ספרד, אנגליה או איטליה כאשר בדר"כ המחירים הטובים ביותר מבין הארבעה יהיו באמזון אנגליה.

סוג המוצר

לכל אתר מכירות גדול באינטרנט יש את הייחוד שלו ואת מה שהוא חזק בו, כאשר אני מחפש מוצרים מסוימים אני יודע איפה הסיכוי הגדול ביותר שאני אוכל למצוא את אותו מוצר לפי אופי האתר המיקום שלו ומי הם המוכרים באתר. לדוגמה אם אתם מחפשים מכשירים חשמליים של חברות מוכרות סביר להניח שתמצאו את זה באמזון אך אם אתם מחפשים מוצרי חשמל שכבר מזמן לא מוכרים כמו פייסטיישין 2, ווקמן או אפילו תכשירי קוסמטיקה מסוימים הסיכוי שתמצאו את המוצרים האלה באיביי הרבה יותר גדול.

לקנות
Logo
השווה מוצרים
  • Total (0)
השווה
0